OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przeżywamy XV Niedzielę Zw. W dzisiejszej Ewangelii, Jezus Chrystus mówiąc o siewcy i o ziarnie, chciał swoich słuchaczy przekonać o wartości i znaczenie Słowa Bożego. Chciał im i tym, którzy w przyszłości będą wracać do Jego nauki powiedzieć, że „wiara jest ze słuchania” i że trzeba nie tylko słuchać Jego słów, ale je jeszcze wprowadzać w życie.

  1. W tym tygodniu przeżywać będziemy: 13 lipca – wspomnienie świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, 15 lipca – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, 16 lipca – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, 18 lipca – święto św. Szymona z Lipnicy

3. Do nabycia jest nowy Tygodnik Niedziela a w nim między innymi artykuły: „Złodziej dusz” – czyli jak rozpoznać sekty; „Epidemia głodu” czy „Animowane zagrożenia” czyli jakie zagrożenia kryją się w kreskówkach dla dzieci i wiele innych artykułów.

4. W zakrystii są do nabycia figurki św. Antoniego w cenie 10 zł.

5. Paniom, które sprzątają i dekorują kościół składamy serdeczne Bóg zapłać, niech Dobry Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami na każdy dzień.

6. Mimo wakacji bardzo prosimy o korzystanie z naszej biblioteki parafialnej.