OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przeżywamy 14 niedzielę zwykłą.
  1. W tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek wspomnienie Bł. Marii Teresy Leduchowskiej, dziewicy; we środę św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona naszej parafii; we czwartek wspomnienie św. Męczenników: Mikołaja Picka, Willada i Towarzyszy; w piątek św. Weroniki Giuliani, Dziewicy; w sobotę św. Benedykta, opata i patrona Europy
  1. Dzisiaj Mszą św. wieczorną rozpoczynamy TRIDUUM przed naszym Parafialnym odpustem.
  1. We środę parafialny odpust ku czci św. Jana z Dukli, dla Parafii jest to najważniejsze wydarzenie w roku. Mszę święte w tym dniu o godz. 8.00 i suma o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, abyśmy w tym dniu mogli uzyskać ODPUST ZUPEŁNY. Obyśmy byli wszyscy w stanie ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ. Bardzo prosimy, aby pomóc zorganizować transport dla osób starszych, którzy nie mają jak dotrzeć do kościoła a bardzo tego pragną.
  1. Do nabycia jest nowa gazetka parafialna oraz Tygodnik Niedziela a w nim między innymi artykuły: “Zabobony grzech czy głupota”; “Wolni pod opieką Maryi”; “Co święci mówią Europie” i wiele innych.
  1. W zakrystii są do nabycia figurki św. Antoniego w cenie 10 zł.
  1. Paniom, które sprzątają I dekorują kościół składamy serdeczne Bóg zapłać, niech Dobry Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami na każdy dzień.
  1. Mimo wakacji bardzo prosimy o korzystanie z naszej biblioteki parafialnej.