XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22. 09. 2019 R.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22. 09. 2019 R.

 

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 22. 09. 2019 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy dziś 25 niedzielę zwykłą.

  1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać w poniedziałek wspomnienie świętego Ojca Pio z Pietrelciny, Kapłana, w środę wspomnienie Błogosławionego Władysława z Gielniowa, Kapłana, w piątek wspomnienie świętego Wincentego a Paulo, Kapłana, w sobotę wspomnienie świętego Wacława, Męczennika.

  1. Wszyscy jesteśmy uczniami Chrystusa Pana, dlatego zachęcamy naszych zacnych Parafian do pogłębiania relacji z Panem Jezusem poprzez udział w grupach czy wspólnotach działających przy naszej świątyni. Pragnących pogłębić swoją modlitwę zachęcamy do włączenia się do Żywego Różańca, spotkania w pierwsze niedziele miesiąca po Mszy o godzinie 8.00, tych co chcieliby prowadzić życie Ewangeliczne zachęcamy do wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, spotkania wspólnoty w trzecie niedziele miesiąca po Mszy o godzinie 16.00, panów zapraszamy do wspólnoty Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II, pierwsze spotkanie tej wspólnoty odbędzie się w środę 2 października po Mszy o godzinie 18.00. Wszystkie dzieci i młodzież zachęcamy do wspólnoty Młodzieży Franciszkańskiej i Oazy Dzieci Bożych, natomiast chłopców w każdym wieku zapraszamy do bycia Ministrantem. Spotkanie z ministrantami odbywać się będą w soboty o godzinie 14.00.

  1. Zapraszamy do korzystania z naszej Biblioteki Parafialnej gdzie można znaleźć wiele ciekawych pozycji książkowych w tym również lektury szkolne oraz do czytania prasy katolickiej, dostępny jest tygodnik „Niedziela”, a znajdziemy w nim wiele ciekawych treści. Dostępny jest również nowy numer Gazetki Parafialnej.

  1. Paniom dbającym o porządek w naszej świątyni składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać i Wam wszystkim za każdy przejaw życzliwości niech Pan Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem.