XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20. 10. 2019 R.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20. 10. 2019 R.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20. 10. 2019 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy 29 niedzielę zwykłą

  2. Trwa miesiąc październik poświęcony wspólnej modlitwie różańcowej. Uczmy się wartości różańca poprzez wspólne odmawianie tej modlitwy różańcowej w świątyni każdego dnia o godz. 17.30 a w Niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.

  3. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać w poniedziałek bł. Jakuba Strzemię, biskupa, we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, we środę święto św. Jana Kapistrana, założyciela prowincji OO. Bernardynów w 1453 r.

  4. Zbliża się miesiąc listopad, w czasie którego będziemy się modlić każdego dnia za naszych zmarłych polecając ich w wypominkach. Kartki na wypominki można pobierać pod chórem, a następnie czytelnie wypełnione składać w zakrystii. Prosimy na kartce zaznaczyć czy są one na wypominki listopadowe czy roczne na godz. 8 czy na godz. 12.

  5. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone do puszki w ostatnią niedzielę. Na Dzieło Nowego Tysiąclecia zostało złożone i wysłane 651,10 gr.

  6. Dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na dzieła misyjne. Przypominamy, że są pod chórem misyjne kalendarze na 2020 rok w cenie 5 zł oraz bransoletki-różańce w cenie 15 zł. Dnia 10 X wrócił do Domu Ojca w Argentynie o. Piotr Kotyła. Miał 86 lat w tym na misjach pracował 45 lat. Niech Aniołowie zawiodą Go do Raju.

  7. Zapraszamy do korzystania z naszej Biblioteki Parafialnej gdzie można znaleźć wiele ciekawych pozycji książkowych w tym również lektury szkolne oraz do czytania prasy katolickiej, dostępny jest tygodnik „Niedziela” w cenie 5 zł, a znajdziemy w nim wiele ciekawych treści np.: Jak prymas Wyszyński papieża wybierał, Lekarstwo na zdziczenie, Mobilnie albo na telefon, Dlaczego Bałtyk kwitnie i wiele innych treści.

  8. Paniom dbającym o porządek w naszej świątyni składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać i Wam wszystkim za każdy przejaw życzliwości niech Pan Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem.