OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  10 Niedziela Zwykła – 06.06.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 Niedziela Zwykła – 06.06.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

10 Niedziela Zwykła – 06.06.2021 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy wybory do Rady Parafialnej. Głosy na kandydatów do Rady Parafialnej będzie można składać do końca czerwca, do urny przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Kartki do głosowania zostały przygotowane. Tylko te kartki będą uważane za ważny głos. Prosimy o poważne potraktowanie wyborów do Rady Parafialnej.

2. Również dzisiaj, po Mszy Świętej o godz. 1000 odbędzie się spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa!

3. W czwartek i w piątek odbędzie się doroczna wizytacja naszego klasztoru. Mszę Świętą wizytacyjną, w czwartek, o godz. 1800 odprawi Ojciec Wizytator Herbert Nesterenko – definitor Prowincji. Zapraszamy na tą Uroczystość wszystkich parafian. Prosimy, aby w tej Mszy Świętej, uczestniczyli członkowie wszystkich grup modlitewnych, które istnieją przy naszym kościele. Po wieczornej Mszy Świętej, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, zostaną poświęcone wianki z tegorocznych ziół i kwiatów.

4. Przypominamy, że codziennie o godz. 1700 w dni powszednie, a w niedzielę i święta, o godz. 1530, odmawiamy w intencji naszej parafii cząstkę różańca. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

5. Dziękujemy Paniom, które wczoraj posprzątały nasz kościół. W imieniu wszystkich, którzy gromadzą się w naszej świątyni, składamy Wam serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać!

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza tygodnika „Niedziela”. Prasa katolicka i inne materiały do formacji duchowej znajdują się pod chórem.

7. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać:

– we wtorek – św. Jadwigi, królowej,

– w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji Uroczystości nie ma postu.

– w sobotę – Niepokalanego serca MNP.