XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA      07 października 2018 roku

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA      07 października 2018 roku

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Przeżywamy dzisiaj 27 Niedzielę Zwykłą, a zarazem pierwszą Niedzielę miesiąca dlatego po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Następna Niedziela to Dzień Papieski, w ramach którego przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odbywają się w dni powszednie o godz. 17.30, a w Niedziele po Mszy o godz. 16.00
  3. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać w sobotę wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, założyciela wielu zgromadzeń zakonnych. Do dziś jest aktualne jego przekonanie, że wszyscy są powołani do świętości i do życia apostolskiego.
  4. 15 października w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie odbędą się obchody Dnia Dziecka Utraconego. Zachęcamy wszystkich, którzy kiedykolwiek utracili dziecko do zapalenia światełka pamięci podczas tej uroczystości. Szczegółowe informacje zamieszczone są w gablotce oraz na ulotkach dostępnych pod chórem.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, dostępny jest w cenie 5 złotych Tygodnik Niedziela.
  6. Paniom, które dbają o porządek w naszej świątyni składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać, i wszystkim za każdy przejaw życzliwości niech Pan Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem.